استاندار خوزستان:در صورت صعود نفت به لیگ برتر همه امکانات بسیج خواهند شد

     

 

عبدالحسن مقتدایی گفت : : درصورت راهیابی تیم نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر، همه مسولان خوزستان برای فراهم ساختن امکانات ورزشی و زیرساختی مورد نیاز این تیم ، بسیج خواهند شد.

مقتدایی که دو دوره عضویت درهیات رییسه فدراسیون فوتبال کشور ( درزمان ریاست مصطفوی و فراهانی) را درکارنامه ورزشی خود دارد ادامه داد: برای حضور تیم نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر همه شرایط را فراهم خواهیم ساخت.

 اظهارات استاندار خوزستان درحالی است که به تازگی ˈغلامرضا بهروان ˈ عضو کمیته مسابقات سازمان لیگ ایران به تازگی درگفت وگو با یکی از خبرگزاری ها اظهار کرده بود که حتی اگر تیم نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر هم صعود کند به خاطر ˈورزشگاهشˈ نمی گذاریم در این رقابت ها شرکت کنند.

درواکنش به این اظهارات، مسوولان خوزستان عزم خود را جزم کرده اند تا درصورت راهیابی تیم نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر ، نسبت به آماده کردن ورزشگاه مناسب، اقدام کنند.

استاندار خوزستان با اشاره به سیاست های سازمان لیگ ایران درزمینه جوانگرایی لیگ و ارتقای سطح کیفیت آن، تاکید کرد: دراین راستا باید انگیزه ایجاد کرد؛تیم های شهرستانی ازجمله نفت مسجد سلیمان دارای بازیکنانی با انگیزه است که ورود آنان می تواند حال و هوای لیگ برتر را تغییردهد.

/ 2 نظر / 19 بازدید
ستار اشرفی بیرگانی

شب عید وشاهکاری دیگر ازرئیس لیگ کشور غلامرضا بهروان بعداز شش ماه دیشب در شبکه ورزش اعلام کرد یک امتیاز از نفت مسجدسلیمان کم شد خدا لعنتت کنه مرد عقده ای...و16 فروردین من با لباس کفن با نوشته ای بر روی آن اینجا فدراسیون مرکز مافیای فوتبال ایران است ونفت مسجدسلیمان خار چشم بهروان است اعتصاب میکنم ستاراشرفی بیرگانی