نفت مسجسلیمان آماده به آتش کشیدن شیراز

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در گروه ب لیگ دسته یک کشور حضور دارد در روز جمعه 25 فروردین به مصاف برق شیراز می رود .
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، بازیکنان این تیم با روحیه مضاعف حاصل از نتایج مطلوب هفته های اخیر ، خود را کاملاً برای دیدار با تیم برق شیراز و شکست این تیم آماده کرده اند .
کادر فنی تیم نفت که برای این بازی از تمام بازیکنان خود بهره برده و هیچگونه محروم یا مصدومی ندارد با آنالیز بازی های پیشین حریف شیرازی راههای مقابله با این تیم و شکست آنرا بررسی و در اختیار بازیکنان نهاده اند .
بازیکنان نفت نیز با همدلی و یکرنگی هم قسم شده اند برای رسیدن به رده های بالایی جدول و دستیابی به جایگاهی که شایسته این تیم و هواداران متعصبش هست از هیچ گونه کوششی دریغ نخواهند کرد و در این راه به حمایتها و تشویقهای بی امان هواداران گوشه چشمی هم دارند .
به هرحال تیم نفت در روز جمعه 25 فروردین در ورزشگاه اختصاصی اش میزبان تیم ته جدولی ولی ریشه دار برق شیراز است که غزل خداحافظی را با لیگ یک خوانده و سقوطش به لیگ 2 مسلم شده ، تیم نفت با گذر از روزهای سخت دلهره و رسیدن به بالای جدول بدنبال آن است اندوخته ای دیگر برای توشه ی خود فراهم کند و در این میان اینبار نوبت به برق شیراز رسید تا قربانی ای شود برای تحقق آرزوهای نفتی ها .
تیم نفت که هم اکنون از 24 بازی 31 امتیاز دارد در رده نهم جدول قرار گرفته و بدون احتساب تیم آلومینیوم هرمزگان که صعودش به لیگ برتر قطعی شده با تیم دوم جدول گروه اختلاف اندکی دارد و با بهره گیری از امتیاز میزبانی و هواداران پرشور میتواند به رقابتهای پلی آف برای صعود به لیگ برتر راه یابد .

/ 0 نظر / 19 بازدید