یک مسجدسلیمانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اهواز شد

با حکم دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، محمد حسین پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان اهواز شد. حسین پور با این انتصاب جانشین علیرضا شکوه فر شد و از این پس باید اداره دانشگاه آزاد اسلامی مرکز استان خوزستان را به عهده بگیرد.

حسین پور با این انتصاب جانشین علیرضا شکوه فر شد و از این پس باید اداره دانشگاه آزاد اسلامی مرکز استان خوزستان را به عهده بگیرد.
دانشگاه آزاد اسلامی اهواز
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز نخستین دانشگاه در استان خوزستان بوده که در سال 1362با یک رشته ریاضی کار خود را آغاز کرد. وجود پاره ای مشکلات موجب شد که این رشته پس از چندی منحل اعلام شود و این واحد بار دیگر در بهمن ماه سال 1363 با دو رشته عمران و کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات) تجدید حیات کرد.

اولین ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز یک ساختمان ملکی در منطقه زیتون کارمندی بوده است که در آن دو رشته کشاورزی (زراعت – اصلاح نباتات) و عمران راه اندازی شد. پس از راه اندازی رشته حقوق قضایی دو ساختمان دیگر به صورت استیجاری در منطقه کیانپارس اهواز به ساختمانها افزوده شد.
/ 2 نظر / 48 بازدید
خبرساز

با عرض سلام و وقت بخير به نظر شما شانس کداميک از افراد براي تصدي پست رياست جمهوري سال 92 بيشتر مي باشد براي شرکت در نظر سنجي به آدرس زير مراجعه نمائيد http://khabarsaz.net/index.php/poll/5-riyasat

negar

یکی از دوستامو فرستادم خیلی راضیه سلام بچه ها من هم دانشگاهیتون بودم کلی خاطره دارم اومدم سر زدم وبلاگ خوبی دارین . یه چیزی رو می خواستم بهتون بگم برای اونایی که دنبال یه کاره پاره وقت با درآمد خوب هستند. استخدام مدرس جهت تدریس در مدارس ابتدایی و راهنمایی برای کلیه رشته ها و کلیه شهرهای ایران نیرو میخواد هم کار با پرستیژ بالا ست هم رزو مه کاری واستون میشه هم درآمدش خیلی خوبه هم می توانین با وقت خودتون تنظیم کنین این گفتم چون من خودم زمان دانشجوییم خیلی به کار احتیاج داشتم ولی نبود. پیشنهاد می کنم از دست ندین . برای ثبت نام کافیه اسمتون ، شهرتون و ایمیلتون روبه شماره پیامک 30009900002424 پیامک کنید. خودشون باهاتون تماس میگیرن