جمع آوری خطوط لوله گاز قدیمی دارای نشتی گاز ترش شرکت نفت

خطوط لوله گاز غیر استاندارد در
مسجدسلیمان جمع آوری می شود
شهر مسجدسلیمان تا سبز شدن و کاهش یکی از آلاینده های زیست محیطی اش تنها چند روز بیشتر فاصله ندارد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، با اتمام عملیات گاز رسانی و شبکه گذاری در تمامی مناطق و محلات شهر مسجدسلیمان توسط شرکت گاز خوزستان و بهره مندی تمامی مناطق شهری از این نعمت گرانقدر ، شبکه گاز غیر استاندارد قدیمی طی روزهای آینده بطور کامل برچیده می شود .
بر اساس این گزارش ، با هماهنگی فرمانداری مسجدسلیمان، شرکت گاز خوزستان و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از تاریخ پانزدهم مهرماه شبکه توزیع گاز قدیمی و غیر استاندارد در تمامی مناطق این شهر جمع آوری میشود .
با هماهنگی های انجام شده و طی پیامهای متعددی که در این زمینه اطلاع رسانی شده به شهروندان واقع در محلاتی که هنوز از گاز قدیمی استفاده می کنند مهلت داده شده تا قبل از جمع آوری شبکه قدیمی با مراجعه به اداره گاز مسجدسلیمان نسبت به دریافت اشتراک گاز تصفیه شده شهری اقدام نمایند .
لازم به ذکر است بدلیل اجرای غیر اصولی و شبکه گذاری غیر استاندارد و روکار توسط افراد غیر متخصص و استفاده ازگاز تصفیه نشده توسط شهروندان و شکستگی های متعدد ناشی از روکار بودن شبکه ، مقدار زیادی از این گاز وارد هوای منطقه شده ومسمومیتها و حساسیت هایی برای افراد بوجود می آورد . از طرفی دیگر وجود ذرات آلاینده در این گاز موجب خرابی و فرسایش سریع وسایل و لوازم الکتریکی و الکترونیکی شهروندان شده و باعث می شود اقتصاد شهرستان و حتی کشور بابت هزینه تعمیرات این قبیل وسایل متحمل ضرر و زیان هنگفتی شود که با اتمام شبکه گذاری گاز استاندارد و تصفیه شده و جمع آوری شبکه غیر اصولی قدیم این معضل قدیمی برای همیشه در این شهر ریشه کن خواهد شد .
/ 0 نظر / 22 بازدید