دفاع تمام قد نماینده مسجدسلیمان از استاندار خوزستان

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت: بحثهایی که در خصوص تغییر استاندار خوزستان مطرح می شود نظرات شخصی برخی افراد است و تنها می توان به این موارد شایعه لقب داد.

اسماعیل جلیلی در گفتگو با مهر اظهار کرد: بحثها و خبرهایی که این روزها در محافل مختلف استان خوزستان در خصوص تغییر استاندار مطرح می شود بیشتر شایعه است تا اخبار رسمی تائیده شده و موضوع جابه جایی استاندار خوزستان به هیچ وجه مورد موافقت و تائید مجمع نمایندگان استان خوزستان نیست.

اسماعیل جلیلی ، نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی / khouznews.ir

وی افزود: متاسفانه استان خوزستان در سالهای اخیر از بی ثباتی مدیریتی ضربه های فراوانی متحمل شده است و دامن زدن به شایعات تغییر استاندار به هیچ وجه به سود منافع استان نیست و انتظار می رود نمایندگان در مطرح کردن این موارد دقت لازم را به خرج دهند.

جلیلی تاکید کرد: قرار نیست وقتی یک نفر با استاندار مخالفتی یا اختلاف عقیده ای داشته باشد خواستار تغییر استاندار شود و منافع یک استان را به خطر بیندازد. باید در
استان خوزستان این امر را سرلوحه فعالیتهای خود قرار دهیم که نباید به خاطر منافع
شخصی منافع استان را فراموش کنیم و به آن ضربه بزنیم.

نماینده مردم مسجدسلیمان تصریح کرد: تا زمانیکه دولت تشخیص دهد استاندار خوزستان باید در جایگاه خود باشد مدیران و دلسوزان استان باید از وی حمایت کنند؛ ضمن اینکه به نظر من در این شرایط هیچ فردی بهتر از حجازی نمی تواند برای استان مفید و موثر باشد.

***امیدوارم  دکتر جلیلی  عملکرد استاندار در مسجدسلیمان را نیز بررسی کرده باشد بویژه به عملی شدن مصوبات دولت در مسجدسلیمان نگاهی انداخته باشد.

/ 4 نظر / 19 بازدید
سما

سلام عزیزم بیایید دست در دست هم بهترین انجمن دنیارو بسازیم ساخت بنر رایگان برای وبلاگ یا وبسایت شما عزیزان دلیلی که می خوایم همکاریتون با ما بیشتر بشه؟ 1- بهترین نرم افزارای تبلیغاتی رو داریم که می تونی رایگان دانلود کنی 2- وبلاگ یا وبسایت خودتو تو قسمت تبلیغات انجمن تبلیغ کنی 3- از مطالب دیگران و نرم افزارهایی که واسه دانلود گذاشتن استفاده کنی 4- انواع انجمن ها رو میتونی پیدا کنی مذهبی - ادبی - هک و امنیت - کیلیپ - تست هوش و چندین انجمن دیگه 5- تو انجمنی که تخصص داری فعالییت کنی و مطلب بزاری خودتو به دیگران بشناسونی تا ازت بهره ببرن 6- از مطالب دیگران استفاده کنی و مشکلاتتو بگی و راحت حلش کنی 7- و چندین مزیت دیگه ................ منتظرتم با تشکر سر یزن

محمد

سلام تاعات و عباداتتان قبول توجه کنید که این کامنت از طریق سیستم پشتیبانی وبلاگ شما ارسال شده است. سیستم پشتیبانی وبلاگ تان اخیرا یک لینک باکس برای افزایش بازدید طراحی و تاسیس کرده.شما فقط می توانید برای افزایش بازدید از این لینک باکس استفاده کنید و اگر مشاهده شود از لینک باکس دیگری استفاده می کنید وبلاگ شما بدون اطلاع دادن به شما مسدود می شود.پس پیشنهاد می کنیم که از این لینک باکس استفاده کنید ابتدا کد لینک باکس رو در جای مناسبی قرار بدید و بعد روزانه 2 لینک از مطالبتون رو ارسال کنید تا براتون در لینک باکس قرار بدیم. mohammadbox.tk باز هم تاکید می کنم.ابتدا کد لینک باکس رو در قسمت ویرایش قالب اضافه کنید و بعدا لینک بفرستید.در غیز این صورت افزایش بازدید نخواهید داشت. حتما کد لینک باکس رو در قالبتان قرار دهید.

Admin

با سلام. انجمن ازاد خانه 3 يكي از بهترين انجمن ها هر روز با مطالب جديد و روز با برگزاري مسابقات هفتگي شما ميتوانيد با عضويت در انجمن خانه 3 وبلاگ خود را تبليغ كنيد و مطالب وبلاگ خود را در انجمن به اشترك بگذاريد با دارا بود چت رو اختصاصي براي اعضا انجمن ازاد خانه 3 اماده تبادل بنر با سايت ها منتظر حضور گرمتان هستيم

حسین

من فکر کنم تلاش دو ماهه دکتر جلیلی برابر شانزده سال زحمت نماینده قبلی است .شما چه فکر می کنید ؟