تماشاگران با فرهنگ مسجدسلیمان مدل جدیدی از تشویق را به نمایش گذاشتند

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تماشاگران مسجدسلیمانی در بازی برابر تراکتور مدل جدیدی از تشویق را به نمایش گذاشتند که از فرهنگ این مردم تشکر می کنم.

مجید جلالی پس از دیدار با نفت مسجدسلیمان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاههایکشور با بیان این مطلب افزود: شائبه ای که قبل از بازی در خصوص هواداران این تیم در ذهن من بود کاملا برطرف شده و امروز رفتاری بسیار عالی و مدل جدیدی از تشویق را در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان مشاهده کردیم.

وی همچنین در خصوص بازی نیز اظهار داشت: بازی سنگینی بود و ما به سختی نفت مسجدسلیمانرا شکست دادیم ما می دانستیم که یک بازی سخت و نفس گیر را پیش رو داریم.

 

مکوندی : تیمهای بزرگ در برابر ما به مشکل بر می خورند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان نیز پس از پایان این دیدار گفت: این بازی دو نیمه متفاوت داشت و ما در نیه اول عملکرد خوبی داشتیم اما در نیمه دوم و پس از دریافت گل دوم در شوک این مسئله بودیم.

بهروز مکوندی در ادامه یاد آورشد: هر تیم بزرگی در مسجدسلیمان به مشکل بر می خورد و نفتی ها نشان دادند که در بازیهای بزرگ خوب عمل می کنند.

وی در ادامه از تماشاگران نفت مسجدسلیمان تقدیر کرد و گفت: از فهم فوتبال تماشاگران نفت مسجدسلیمان سپاسگذارم آنها در بازی امروز علاوه بر تشویق ما ، به تیم تراکتور هم احترام گذاشتند که این امر فرهنگ بالای هواداران و طرفداران فوتبال در این شر را به اثبات می رساند.

/ 0 نظر / 21 بازدید