دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از کارخانه در حال احداث آلومینیم بازدید نمود

دکتر محسن رضایی در سفر یک روزه خود به استان خوزستان با سفر به شهرستان مسجد سلیمان از روند اجرایی مجتمع پتروشیمی و کارخانه آلومینیوم مسجد سلیمان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، در این بازدید دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از روند ساخت کارخانه های بزرگ پتروشیمی و آلومینیوم سازی در منطقه زیلایی (شهرک صنعتی مسجد سلیمان)بازدید و آخرین شرایط احداث این دو کارخانه را بررسی نمود.

در این بازدید دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به گفتگو با مهندسان و کارگران این کارخانه پرداخت و در جریان مشکلات ایشان قرار گرفت. دکتر رضایی با تاکید بر اهمیت توسعه استان خوزستان، رفع محرومیت از مناطق این استان را منوط به سرمایه گذاری دولت و بخش خصوصی و مشارکت مردم در پروژه های صنعتی دانست.

ایشان خطاب به کارگران بومی این دو کارخانه گفت:این دو کارخانه متعلق به مردم سه شهرستان مسجدسلیمان ،لالی و اندیکا است و ان شاالله مردم صبر و حوصله به خرج دهند و همکاری کنند تا روند رو به پیشرفت این دو کارخانه به نتیجه برسد.

دکتر رضایی در ادامه گفت: وظیفه ما خدمت به مردم صبور و مقاوم این منطقه است. در همین زمینه باید از آقای مقتدایی استاندار سختکوش این استان قدردانی کرد که وقت می گذارند تا این پروژه ها به سرانجام برسد و مردم این سه شهرستان از نعمت های آن به ویژه در جهت اشتغال زایی و رفع بیکاری مزمن این منطقه بهرمند شوند.

یادآور می شود برای اجرا پروژه آلومینیوم دو هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته و ۶۰۰ نفر در آن مشغول به کار خواهند شد.همچنین در اجرای پروژه پتروشیمی هم اکنون ۸۴۰ نفر اشتغال زایی داشته و تا یک سال و نیم آینده ۴۵۰۰ نفر مشغول به کار خواهد شد. 

/ 1 نظر / 125 بازدید
لینک www.linc.ir

سلام وبلاگ خوبی داری پیشنهاد میکنم وبلاگتو توی سایت ما ثبت کنی تا بقیه هم بتونن بهت سر بزنن.