وضع اسفناک آب هشت بنگله

وضعیت اسف بار آب منطقه هشت بنگله مسجد سلیمان

ارسال توسطحسین پور ۰۲ مهر ۱۳۹۲ درخبر های مسجد سلیمان, صفحه نخست نظری بدهید

 

آب هشت بنگلهباشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- در عصر تکنولوژی، قرن لب تاپ و موبایل و ماشین های چند میلیاردی، مردمان یکی از مناطق شهر اولین ها هنوز با تانکر آب گیری می کنند.

جمعی از اهای منطقه هشت بنگله مسجدسلیمان نسبت به مشکلات آب محله اعتراض و خواستار رسیدگی سئولین و حل این مشکل شدند. خبرنگاران سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با حضور در این منطقه (هشت بنگله- جاده مدرسه خارجی ها- نرسیده به راه بند) گزارشی از اوضاع نابسامان آب تهیه نموده که می خوانید:

در این منطقه حدود۱۰۰ خانواده زندگی می کنند. وضعیت نابسامان آب در این منطقه اعتراض شدید مردم را به همراه داشته است. تقی علیجانی از ساکنین منطقه به خبرنگار ما گفت: تقریباً هر ۴۸ ساعت یک بار آب این منطقه برقرار می شود آن هم برای ۱ ساعت. علیجانی گفت: سازمان و مسئولین شهری مثل عصر حجر به وسیله تانکر به ما می دهند. وی گفت چندین بار به اداره آب مراجعه و در ارتباط با مشکلات موجود با آنان صحبت کرده ایم که متأسفانه تا امروز نتیجه ای حاصل نشده است…

پژمان داراب پور یکی دیگر از ساکنین این محله به خبرنگار سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: مشکل که همین یک مسئله نیست: لوله های قدیمی و پوسیده سازمان آب معضلی شده است برای مردم این منطقه. شب که می شه تمام محله را آب می گیرد وی گفت:

چندین بار با سامانه ۱۲۲ تماس گرفتیم اما متأسفانه این مشکل برطرف نشد. سلیمانی یکی دیگر از ساکنین گفت: تقاضای ما از امام جمعه محترم مسجدسلیمان، همچنین جناب دکتر اسماعیل جلیلی، فرماندار محترم و اعضای محترم شورای شهر این است قدم رنجه فرمایند و سری به این محله بزنند تا ببینند مردم با چه وضعیت اسف باری زندگی می کنند. خیری یکی دیگر از ساکنین گفت: چند سال پیش لوله های جدید را انداختند اما پس از آن رها کردند و دیگر از آن ها خبری نشد. خبرنگار باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان برای پیگیری این مسئله طی تماسی با فریبرز اسدی رییس سازمان آب مسجدسلیمان از او در رابطه با این مشکل پرسید وی گفت:

ما هفته ای دو بار و هر دفعه ۳۰۰۰ لیتر آب به اهالی منطقه می دهیم. اسدی ادامه داد: آن منطقه اصلاح شبکه شده اما هنوز در مدار نیامده است. رییس سازمان آب مسجدسلیمان گفت: اگر گزارش شکستگی به سازمان برسد سامانه ۱۲۲ ما سریعاً پیگیری می کند. رییس سازمان آب ادامه داد: مشکلات ما بسیار است. این سازمان با کمترین امکانات دارد بیشترین خدمات را به مردم ارائه می دهد. متأسفانه بعضی از مردم اصول لوله کشی را رعایت نمی کنند و بعضی از پیمانکاران هم در گذشته اصولی کارنکرده اند.

همچنین ساخت و سازهای بی رویه و غیر اصولی بدون در نظر گرفتن استعلام های قانونی باعث مشکلاتی در منطقه شده است. اسدی ادامه داد: طبق قانون هر کسی می خواهد ساخت و ساز کند باید از سازمان آب استعلام بگیرد که خیلی ها این کار را انجام نداده اند و حالا مشکل ساز شده اند. وی در پایان گفت: اگر چه گاهی مشکلاتی به وجود می آید که این طبیعی ست اما از نظر سازمان در آن منطقه مشکل حادی وجود ندارد…

سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان خود را مؤظف می داند تا حصول نتیجه، این مشکل را پیگیری نماید. همچنین این آمادگی را داریم صحبت های دیگر مسئولین ذیربط را نیز منعکس نماییم.

/ 1 نظر / 21 بازدید
طراحی وب و بنر تبلیغاتی

سلام ، ما می تونیم با کمترین قیمت و با کیفیت بالا برای شما دوست عزیز سایت و یا انجمن در هر نوع زمینه ایی طراحی کنیم ( مانند سایت های فیلم ، تقریحی ، دانلود و... ) با دامنه اختصاصی ( IR,com و... ) و همچنین می تونیم بنر تبلیغاتی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت برای شما دوست عزیز طراحی کنیم ، برای سفارش با ایمیل و یا شماره زیر تماس بگیرید . weblognet@yahoo.com , 09175519630