معتبرترین تورنمنت گلف کشور در مسجدسلیمان برگزار می شود

 

معتبرترین تورنمنت گلف کشور در مسجدسلیمان برگزار می شود

معتبرترین تورنمنت گلف کشور طی روزهای آینده با حضور تیم های مطرح و نامدار کشور در زادگاه این ورزش آغاز می شود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، سیزدهمین دوره مسابقات گلف یادواره گلف باز شهیر کشورمان مرحوم شهباز حسین پور آخر این هفته در مسجدسلیمان برگزار می شود.

این مسابقات به مدت ۲ روز طی روزهای ۱۵ و ۱۶ اسفند در محل باشگاه گلف نفت مسجدسلیمان و با حضور ۱۴ تیم برگزار می شود.در این مسابقات ۱۰ تیم لیگ برتری شامل نفت مسجدسلیمان و ملی حفاری اهواز هر کدام با دو تیم الف و ب، پرسپولیس و آزادگان مسجدسلیمان، سورتمه اهواز، هیأت گلف اصفهان، هیأت گلف تهران و ۴ تیم دیگر از لیگ دسته یک حضور خواهند داشت.

در دوازده دوره ی پیشین این تورنمنت معتبر، تیم نفت مسجدسلیمان که سابقه ای درخشان در لیگ برتر دارد و قدرت بلامنازع این ورزش محسوب می شود و از بازیکنان ملی پوش و مربی کاربلدی بهره می برد توانسته است ۱۱ دوره عنوان قهرمانی و یک دوره عنوان نایب قهرمانی را از آن خود نماید.مراسم اهدای کاپ قهرمانی این مسابقات، بعد از ظهر روز جمعه ۱۶ اسفند با حضور بهمن حسین پور معاون تشریفات نهاد ریاست جمهوری و سفیر پیشین ایران در ترکیه، کیکاووس سعیدی رییس و محمدرضا نداف پور دبیر فدراسیون گلف در محل باشگاه گلف نفت مسجدسلیمان برگزار می شود.

/ 0 نظر / 16 بازدید