بهره مندی 79 درصد مسجدسلیمانی ها از گاز طبیعی

               

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی این شرکت از بهره مندی بیش از 79درصد کل خانوار های مسجد سلیمانی از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

 مهندس ناصر افشین با تائید خبر فوق اظهار داشتند:این مقدار شبکه گذاری با ظرفیت  23850عدد اشتراک پذیری در این  شهرستان فراهم گردیده و بدین ترتیب بیش از 1630مشترک جدید از ابتدای سال جاری جذب  و22550خانوارمسجد سلیمانی  تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند  و در حال حاضر بیش از97 درصد کل خانوار در شهرستان  مسجد سلیمان   از نعمت گاز شهری بهره مند گردیده اند.

مدیریت عامل شرکت گاز استان خوزستان با اشاره به ظرفیت خالی اشتراک پذیری در استان ابراز داشت :هم اکنون تعداد 11325  ظرفیت خالی بلا استفاده درشهرستان مسجد سلیمان    وجود دارد که قابل تامل است واز شهروندان خونگرم آن مناطق می خواهیم جهت اشتراک پذیری  و دریافت خدمات و تسهیلات درزمینه گاز طبیعی به دفاتر پیشخوان دولت در  این شهرستان مراجعه نمایند.واز ظرفیت موجود در استان که برای رفاه آنان هزینه و ایجاد شده استفاده نمایند.

مهندس افشین به مقدار پیشرفت  و توسعه گازرسانی در  شهرستان مذکور اشاره داشتند و افزودند:  در حال حاضر بیش از 330 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهر  و روستاهای تابعه مسجد سلیمان بانجام رسیده است.

 

/ 0 نظر / 20 بازدید