انتقاد نماینده مسبجدسلیمان از بی توجهی رئیس جمهور به شهرهای بختیاری خوزستان

 
انتقاد نماینده مسجدسلیمان از بی توجهی رئیس جمهور به شهرهای بختیاری خوزستان
 
اسماعیل جلیلی نماینده مسجدسلیمان در مجلس، ضمن انتقاد از و نادیده گرفتن لرهای بختیاری و تبعیض قومی در سفر رئیس جمهور به خوزستان گفت: «مردم شمال خوزستان در این سفر احساس کردند از طرف دولت یازدهم مورد بی مهری قرار گرفتند». 

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز)، اسماعیل جلیلی عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس که با "رهیاب" مصاحبه می کرد، در پاسخ به سوالی درباره دستاوردهای سفر رئیس جمهوری به خوزستان تصریح کرد: قرار بود سفر به یکی از شهرهای شمالی خوزستان هم در برنامه رئیس جمهور باشد اما متاسفانه بعد از این اعلام، یک سری برخوردهایی صورت گرفت. 

وی ادامه داد: برخی از آقایان سیاسی می خواستند سفر رئیس جمهور به مسجد سلیمان را مصادره به مطلوب کنند و بگویند این سفر از باب دعوت آنهاست و عملاً حضور رئیس جمهور را دچار اخلال کردند.
 
نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیشترین سهم را در سفر رئیس جمهور به خوزستان همین نیروهای سیاسی بردند و دولت باید بداند که پاسخ به مطالبات نیروهای سیاسی پاسخ به مطالبات مردمی نیست. مردم خوزستان نیازها، مشکلات و سختی هایی که می کشند جزو مطالبات و دغدغه هایشان است. 

جلیلی تاکید کرد: پاسخ به مطالبات عده ایی از دوستان سیاسی ما که در تهران سکنی گزیده اند هیچ دردی از مردم خوزستان دوا نمی کند لذا دولت به جد باید در این نوع نگاه تجدید نظر کند. 

نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل گفت: دولت در این سفر در بخش ارتباط و تعامل با مردم و مانیتور کردن شرایط واقعی استان در شهرهای مختلف خوب عمل نکرد. 

وی در پایان گفت: مردم انتظار داشتند که دولت با تمام بخش های استان ارتباط برقرار بکند و اگر امکان حضور برای رئیس جمهور نبود لااقل وزیران دولت یازدهم در قالب یک برنامه حضوری برای بررسی وضعیت شهرستان ها به آنجا سفر می کردند ولی این اتفاق نیفتاد و سبب نگرانی بین مردم شد.
/ 0 نظر / 14 بازدید