تعویق افتتاح بیمارستان مسجدسلیمان

فرماندار مسجدسلیمان خواستار تعویق زمان افتتاح بیمارستان 162 تختخوابی مسجدسلیمان تا جذب 320 نیروی انسانی در این شهرستان شد.

عبدالله ایزدپناه در بازدید دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از بیمارستان 22 بهمن شهرستان مسجدسلیمان که با حضور جمعی از مسئولان محلی برگزار شد اظهار کرد: قرار بوده با ساخت این بیمارستان 320 نفر در آن مشغول به کار شوند اما دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرده که بیمارستان با همان تعداد نیروهای موجود راه اندازی و مشغول به کار شود.
 
وی اضافه کرد: ما نیز این پیشنهاد را داریم که افتتاح بیمارستان 162 تختخوابی این شهرستان تا زمان جذب 320 نیرو، به تعویق بیفتد زیرا این امر اشتغالزایی خوبی را در مسجدسلیمان به همراه خواهد داشت.
 
فرماندار مسجدسلیمان همچنین عنوان کرد: بیمارستان 162 تختخوابی از پیشرفت 95 درصدی برخوردار است و تاکنون 3 میلیارد تومان تجهیزات برای تکمیل آن خریداری شده است.
 
وی اضافه کرد: در سال گذشته نیز برای تعمیر و بازسازی بیمارستان 22 بهمن، یک میلیارد و 900 میلیون تومان هزینه شده است.
 
*قول مساعدت برای رفع مشکلات شهرستان مسجدسلیمان
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در این بازدید به مسئولان قول مساعدت، تعامل و پیگیری برای رفع مشکلات شهرستان مسجدسلیمان را داد.
 
محسن رضایی همچنین عنوان کرد: این شهرستان و مردم آن حق زیادی به گردن کشور دارند و کمترین کار برای آنها رسیدگی به وضعیت منطقه‌‌شان است.
/ 0 نظر / 27 بازدید