نتیجه طرح جامع مسجدسلیمان چه شده است؟

مسجدسلیمان پس ازچند سال بلاتکلیفی صاحب طرح جامع شد   استاندارخوزستان از تهیه وابلاغ نهایی طرح جامع شهرستان مسجدسلیمان اواخرآبان امسال خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان،سیدجعفرحجازی امروز پس از بازدید از سطح شهر مسجد سلیمان با شرکت در مراسم واگذاری 12واحدمسکونی به مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی ،عنوان کرد:یکی از مهم ترین دلایل محرومیت و عقب ماندگی این شهرستان،تلاش دولت های گذشته برای جابجایی مسجدسلیمان به منطقه ای دیگراست که سالها بلا تکلیف است .
وی افزود:دولت نهم باشجاعتی که از خود به خرج داد در مقابل تمام تصمیماتی که درگذشته به منظور جابجایی شهر گرفته شده بود ایستادگی کرد و خواهان رشد و توسعه اولین شهرنفتی کشور است.
حجازی اضافه کرد:دولت های گذشته تنها به جابجایی شهررای موافق دادند در صورتی که مسجدسلیمان نیازی به جابجایی ندارد بلکه نیاز توسعه ورسیدگی دارد.
وی تاکیدکرد:در اردیبهشت ماه امسال طرح جامع شهرتصویب شد اما طرح دارای مشکلات و کاستی هایی بود که خوشبختانه با پی گیری هایی که در استان صورت گرفت تا پایان آبان شاهد ابلاغ نهایی آن خواهیم بود.

این خبر مربوط به 25/8/1386می باشد،چند سال دیگر این طرح نهایی خواهد شد-چند سال دیگر برنامه ریزی خواهد شد-چند سال دیگر اجرایی خواهد شد؟احتمالا دولت پانزدهم!

/ 2 نظر / 23 بازدید
همشهری

سلام دوست و همشهری عزیز به این خبر اصطلاحا می گویند وعده سرخرمن . من بارها و بارها حتی در وباگم هم گفته ام تا مردم نسبت وضع موجود در شهر اعتراض نکنند هیچ اتفاقی در شهرمان رخ نمی دهد . همه ما این ضرب المثل را شنیده ایم : سکوت علامت رضایت است .

دانشجو

این شهر که صاحب ندارد یک سری پست طلب ناموس فروش دارد