امیدوار رضایی نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد در خوزستان و چهارمحال

امیدوار رضایی نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد در خوزستان و چهارمحال بختیاری شد
پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۴۷
 
امیدوار رضایی نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد در خوزستان و چهارمحال بختیاری شد
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی، دکتر امیدوار رضایی را به عنوان نماینده تام‌الاختیار خود در هیئت امنای دانشگاه های آزاد اسلامی استان‌های خوزستان و چهارمحال و بختیاری منصوب کرد. 

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز) به نقل از روابط عمومی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، متن حکم دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به دکتر امیدوار رضایی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر امیدوار رضایی

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و به استناد بند ۱ ماده ۱ مصوبه جلسه شماره ۷۲۱ مورخ ۹۱/۰۸/۰۲ شورای‌عالی انقلاب فرهنگی به‌موجب این حکم جنابعالی به عنوان نماینده تام‌الاختیار اینجانب در هیئت امنا استان‌های خوزستان و چهارمحال و بختیاری منصوب می‌شوید.

انتظار دارد در راستای پیشرفت همه جانبه واحدهای دانشگاهی استان‌های مذکور با تدوین برنامه‌های اجرایی و در چارچوب مصوبات شورای‌عالی انقلاب فرهنگی و وظایف و اختیارات هیئت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی اهتمام لازم را معمول فرمائید.

امید است با توکل به خداوند متعال و با صداقت، امانتداری و قانونمندی که در جنابعالی سراغ دارم، در انجام وظایف محوله موفق باشید.

حمید میرزاده
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش ایبنانیوز، امیدوار رضایی نمایندگی مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در دوره های پنجم، ششم، هفتم و هشتم مجلس را برعهده داشته است. وی هم اکنون معاون قوانین مجلس شورای اسلامی، مشاور وزیر ورزش و جوانان و رئیس بیمارستان لقمان تهران است. 
/ 1 نظر / 16 بازدید
مسجدسلیمان

لطفا نام استان چهارمحالِ بختیاری را درست و کامل بنویسید و نام بختیاری آن را حذف نکنید. از شما بعید است که ندانید یک عده در تلاش حذف نام بختیاری از این استان هستند.