مسابقات گلف جام مرحوم حسین پور

ورزش ایرانی: به  میزبانی مسجد سلیمان و در زمین گلف این شهر رقابتهای دوازدهمین یادواره مرحوم شهباز  حسین پور برگزار شد.

به گزارش ایپنا، در این دوره از رقابتهای یادواره مرحوم حسین پور ۱۲ تیم از  سراسر کشور و به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان در بخش آقایان  حضور پیدا کردند.
در این دوره از مسابقات ۳تیم(الف،ب،ج)شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد  سلیمان،۲ تیم الف و ب شرکت ملی حفاری اهواز، باشگاه آزادگان مسجد سلیمان، هیات گلف  استانهای خرمشهر(منطقه آزاد)، گلستان، قم، هندیجان و لرستان شرکت کردند.
 
گفتنی است؛ عصر روز گذشته نیز مراسم اختتامیه با اعلام اسامی نفرات و تیمهای  برتر برگزار شد، در این مراسم تیم الف شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان اول  شد و تیمهای الف ملی حفاری اهواز و پرسپولیس مسجد سلیمان عناوین دوم و سوم را به  خود اختصاص دادند.
 
در کسب نتایج انفرادی نیز منوچهر نصیری از تیم شرکت بهره برداری نفت و گاز  مسجد سلیمان، ابراهیم نوری از هیات گلف لرستان و حمید رضا شینی از تیم شرکت بهره  برداری نفت و گاز مسجد سلیمان به ترتیب اول تا سوم شدند.
 
مراسم اختتامیه گرامیداشت مرحوم شهباز حسین پور با حضور مسئولین فدراسیون و  مسئولین ورزشی استان خوزستان و ورزشکاران در سالن اجتماعات شرکت نفت و گاز مسجد  سلیمان با اعلام اسامی تیمها و نفرات برتر و اهداء کاپ و جوایز برگزار خواهد  شد.

 

/ 0 نظر / 41 بازدید