مجید جلالی پس از دیدار با نفت مسجدسلیمان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاههایکشور با بیان این مطلب افزود: شائبه ای که قبل از بازی در خصوص هواداران این تیم در ذهن من بود کاملا برطرف شده و امروز رفتاری بسیار عالی و مدل جدیدی از تشویق را در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان مشاهده کردیم.

وی همچنین در خصوص بازی نیز اظهار داشت: بازی سنگینی بود و ما به سختی نفت مسجدسلیمانرا شکست دادیم ما می دانستیم که یک بازی سخت و نفس گیر را پیش رو داریم.

 

مکوندی : تیمهای بزرگ در برابر ما به مشکل بر می خورند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان نیز پس از پایان این دیدار گفت: این بازی دو نیمه متفاوت داشت و ما در نیه اول عملکرد خوبی داشتیم اما در نیمه دوم و پس از دریافت گل دوم در شوک این مسئله بودیم.

بهروز مکوندی در ادامه یاد آورشد: هر تیم بزرگی در مسجدسلیمان به مشکل بر می خورد و نفتی ها نشان دادند که در بازیهای بزرگ خوب عمل می کنند.

وی در ادامه از تماشاگران نفت مسجدسلیمان تقدیر کرد و گفت: از فهم فوتبال تماشاگران نفت مسجدسلیمان سپاسگذارم آنها در بازی امروز علاوه بر تشویق ما ، به تیم تراکتور هم احترام گذاشتند که این امر فرهنگ بالای هواداران و طرفداران فوتبال در این شر را به اثبات می رساند.